Kalėdų senelio dirbtuvės

Nenumaldomai artėja pačios gražiausios metų šventės – Kūčios, Kalėdos bei Naujieji metai, ir į duris beldžiasi šventinė dvasia. O kada namuose apsigyvena šventinė dvasia? Turbūt kai namai papuošti savo rankomis padaryta dekoracija, ant palangės atsisėda Kalėdų angelas, o balkone nušvinta spalvota eglutė.

Kad švenčių laukimas taptų įdomesnis bei smagesnis, 5 a klasės mokiniai įkūrė nuotolines „Kalėdų senelio dirbtuves“.  Visi pasipuošėme kalėdinėmis kepurėmis, paruošėme labai paprastas priemones – parduotuvių reklaminius žurnalus – ir darbas prasidėjo.  Dirbtuvėse mes gaminome angelus. Kodėl angelus? Kalėdų angelas – juk stebuklas ir galimybė prisiliesti prie paslapties. Kalėdų angelo laukimas – tai gerųjų permainų viltis, tikėjimas, kad viską galima pasiekti, žinojimas, kad meilė artimui ir yra didžiausia dovana.

Angelo kūnui išlankstyti prireikė storesnio žurnalo, sparnams – dviejų lapų, o angelo galvą pagaminome iš apvalaus žaisliuko. Dekoravome savo gaminius įvairiais blizgučiais. Taip mūsų dirbtuvėse gimė ir išskleidė sparnus Kalėdų angelas.

Šiemet Kalėdos bus kitokios, tačiau vis tiek tikimės, kad mūsų Kalėdų angelas bus dosnus, o šventinė nuotaika tvyros kiekvienuose namuose. Linkime visiems, tegul Kalėdų angelas atneša ramybę į Jūsų namus ir širdis. Tegul ateinančiais metais Jus lydi sėkmė, meilė, stiprybė ir tikėjimas!

5 a klasės mokiniai ir klasės vadovė Edita Vilčevskaja