Kalėdiniai pasakojimai

Šiemet šventėme kitokias, nuotolines Kalėdas. Mūsų gimnazijos direktorės iniciatyva buvo paskelbtas konkursas, raginantis pasidalinti savo ypatingomis kalėdinėmis istorijomis su gimnazijos bendruomene. Į šį kvietimą atsiliepė šešios klasės (1a, 1b, 5a, 5b, 6a, 7a). Mokiniai ir jų klasių vadovės dalinosi savo kalėdinėmis istorijomis, pasakomis, susapnuotais kalėdiniais sapnais… įrengė nuotolines kūrybines dirbtuves, išleido virtualų kalėdinį laikraštuką… (visus konkurso kūrybinius darbelius galima pasižiūrėti ČIA).

Gimnazijos administracija nuoširdžiai dėkoja dalyvavusių klasių mokiniams ir jų klasių vadovams. Taip pat labai dėkojame mokiniams, atsiuntusiems individualius kalėdinius pasakojimus.

Kalėdos – dovanų metas. Todėl visų dalyvių laukia kolektyviniai ir individualūs prizai.

Džiaugiamės mūsų mokinių bei mokytojų kūrybiškumu ir išmone.

Gimnazijos administracija

1 thought on “Kalėdiniai pasakojimai”

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *