„Nepriklausomybės mylios“ bėgimas, skirtas Kovo 11-jai

Rūdiškių gimnazijos neformaliojo švietimo „Gyvenu sveikai“ būrelis (vadovė L. Sinkevičienė) drauge su Trakų kūno kultūros ir sporto centro ugdytiniais ir Rūdiškių sporto klubu organizavo pilietiškumo ugdymo akciją, skirtą Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienai (pagal LMSA projektą „Sportuok su „OP“). Tai tradicinis „Nepriklausomybės mylios“ bėgimas Rūdiškių gimnazijos stadione.

Šventėje dalyvavo Rūdiškių gimnazijos ugdytiniai, klasių vadovai, bendruomenė bei svečiai – bėgikai iš Lentvario švietimo įstaigų. Rūdiškių gimnazijos direktoriaus pavaduotoja ugdymui Rima Kazlauskienė pasveikino susirinkusiuosius su visos tautos švente – Kovo 11-ąja – ir palinkėjo dalyviams gero starto.

Kiekvienam šventės dalyviui prizus ir dalyvio pažymėjimus įsteigė Lietuvos moksleivių sporto asociacijos projektas „OP“, finansuojamas valstybės Sporto rėmimo fondo. Už pilietiškumo ugdymą ir sveikatingumo skatinimą klasių vadovams ir prizininkams organizatoriai įteikė padėkas ir tautines kaklaskares.

Konkurso „Sportiškiausia klasė“ taurė (rėmėjas – Rūdiškių sporto centras) iškeliavo į 4 a klasę (vadovė Jolanta Dulskienė). Greičiausi bėgikai apdovanoti Kūno kultūros ir sporto centro medaliais pagal amžiaus grupes.

4-5 klasių amžiaus grupėje: 1 vieta – Ivona Raudonytė (5 kl.) ir Dovydas Našlaitis (LMP, 4 kl.), 2-oji vieta: Liudmila Bogdanova (4 kl.) ir Markas Markevičius (LMP, 4 kl.), 3 vieta: Gabija Aliukonytė (5 kl.) ir Oskaras Urbanovič (4  kl.).

6-7 klasių amžiaus grupėje: Adrija Kiseliovaitė (7 kl.) ir Rokas Malašauskas (6 kl.) – 1 vieta, Dominyka Duchovskaja (6 kl.) ir Domas Tomkevičius (7 kl.) – 2 vieta, treti – Liveta Stankevič (7  kl.) ir Karolis Jaškevičius (6 kl.).

8 kl. ir vyr. grupėje: Raminta Stankevič (8 kl.) ir Adrianas Šimkus (8 kl.) tapo nugalėtojais, 2 vieta –  Ula Kasperavičiūtė (8 kl.) ir Dainius Petrovas (II kl.), 3 vieta pasidalijo Gintarė Petruškevičiūtė ir Arnoldas Jančevskis (8 kl.).

Organizatoriai dėkoja Lietuvos moksleivių sporto asociacijai, Rūdiškių sporto klubui, Kūno kultūros ir sporto centrui už paramą, Rūdiškių gimnazijos klasių vadovams, mokiniams, tėveliams, Rūdiškių gimnazijos bendruomenei, Lentvario pradinės mokyklos sporto būrelio nariams ir jų tėveliams, KKSC ugdytiniams už aktyvų dalyvavimą pilietiškumo ugdymo akcijoje.

                                                                                                                                      Organizatoriai