Saugus elgesys eisme

2022 05 19 d. Rūdiškių gimnazijoje 2 – 4 klasių mokiniams vyko renginys ,,Saugus elgesys eisme” – projekto ,, Sveikos gyvensenos skatinimas Trakų rajono savivaldybėje“ dalis.  Renginį organizavo ir vedė Trakų visuomenės sveikatos biuro specialistės.

Mokiniai mokėsi, kaip suteikti pirmąją pagalbą traumų ir sužeidimų atvejais, pasikartojo kelių eismo ir pėsčiųjų taisykles. Noriai segėsi dovanotus atšvaitus prie savo drabužių, kuprinių, sužinojo, kaip tapti saugesniems ir labiau matomiems eismo metu. Praktinėse veiklose domėjosi, kaip tinkamai atlikti pradinį gaivinimą, jei žmogus yra be sąmonės, kokius metodus taikyti užspringus, kaip uždėti spaudžiamąjį tvarstį kraujuojant. Visi norėjo išmokti pirmosios pagalbos teikimo pagrindus, nes tai gali išgelbėti žmogaus gyvybę. Atliekant praktinius užsiėmimus buvo naudojamas gaivinimo manekenas, defibriliatorius ir kitos mokymo priemonės.

Ši patirtis buvo įdomi ir naudinga. Renginio metu mokiniai džiaugėsi ne tik įgytomis naujomis žiniomis, bet buvo pavaišinti gardžiais vaisiais.

                                      Visuomenės sveikatos specialistė Kristina Urbanovič

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *