Sporto šventė 2022

Geriausia pamoka – varžybos. Todėl sporto šventės metu galima pasitikrinti sportiniuose žaidimuose išmoktas taisykles, įgūdžius, lavintus pamokose, neformaliojo švietimo veiklose. Varžybos visada pateikia staigmenų, taip buvo ir šiais metais: komanda pralaimėjo, nors, atrodo, turėjo laimėti, mokinys patobulėjo, nors ilgai nesisekė, kitas bėgo nugalėdamas nuovargį, nors visai nemėgsta bėgioti. Todėl ir sveikiname visus dalyvius!

Bėgimo rungtyje greičiausi buvo: Dainius Petrovas II a, Mija Solovjova III a, Nedas Laniauskas 8 a, Adrija Kiseliovaitė 7 a, Rokas Malašauskas 6 a, Dominyka Duchovskaja 6 a.

Tinklinio žaidime nugalėjo:II a klasės komanda (II-III klasių grupėje), 7 a klasės komanda (7-8 klasių grupėje), 6 a klasės komanda (5-6 klasių grupėje).

Futbolo žaidime nugalėjo: 7 a klasės komanda  (7-8 klasių grupėje), 5 a klasės komanda (5-6 klasių grupėje).

Krepšinio žaidime nugalėjo: 7 a klasės komanda  (7-8 klasių grupėje).

Kvadrato žaidime nugalėjo: 6 a klasės komanda (5-6 klasių grupėje).

Dėkojame muzikos mokytojui už įgarsinimą, auklėtojams už palaikymą, mokytojams už teisėjavimą, mokiniams už dalyvavimą.

Tiek pergalės, tiek pralaimėjimai yra svarbūs tiek, kiek iš to pasimokome.

Sėkmingos sportiškos ir aktyvios vasaros linki organizatoriai Dž. Slavinskienė ir A. Šarapajevas