Pasivaikščiojimas su Vytautu Didžiuoju Trakų salos pilyje

Išvyka į didingą Trakų pilį užbaigė mūsų, 6 a klasės mokinių ir auklėtojos Editos Vilčevskajos, šių mokslo metų kelionių sezoną.

Atvykę į pilį susipažinome su gidu, iš kurio išgirdome  pasakojimą apie Trakų pilies istoriją, apie Trakuose kadaise gyvenusių žymių asmenybių gyvenimą. Įdėmiai išklausę, bet ilgai neužtrukę sugužėjome į vidų. Lankėmės buvusiuose kunigaikščių, kunigaikštienių kambariuose, iš arčiau pažinome jų gyvenimo būdą. Keliaudami aukštais, apžiūrinėjome eksponuojamus ginklus, šarvus, taip pat įvairių istorinių periodų pinigus. Kartu plėtėme savo žinias apie Tėvynę, apie svarbius mūsų krašto kunigaikščius. Besiartinant edukacijos pabaigai, užsukome į dirbtuvėlę, kur savarankiškai pasigaminome po molinį antspaudą su kunigaikščių portretais, svarbiais Lietuvos valstybiniais simboliais.

Šie darbeliai parkeliavo su mumis namo, primindami apie šią smagią bei be galo įdomią kelionę.

6 a klasės mokinė Aurelija Pavliukovič