Rugsėjo 1-oji: mes kartu

Į Rugsėjo 1-osios šventę Rūdiškių gimnazijoje šiemet susirinko 325 mokiniai – taigi daugiau nei praėjusiais metais, nes mokykloje mokosi ir keliolika  ukrainiečių vaikų. Na, o mokytojų sumažėjo. Tai savo sveikinimo kalboje pabrėžė ir gimnazijos direktorė Jelena Ignatovič, linkėdama mokiniams džiaugtis rugsėjišku susitikimu ne tik su savo draugais, bet ir su mokytojais. Mero patarėja Evelina Kislych-Šochienė perdavė rajono mero sveikinimus Rūdiškių bendruomenei ir atvežė dovanų – mokyklinius rinkinius  kiekvienam pirmokui. Pasveikinti pirmokų atėjo ir mieli Rūdiškių lopšelio-darželio „Pasaka“ kaimynai.

Tad, atrodo, šventiškos, šviesios nuotaikos susirinkusiems vaikams, mokytojams, tėveliams, svečiams netrūko – ją savo žodžiu ir šokiu sukūrė gimnazijos abiturientai.

Į klases!

Loreta Masienė, IV a kl. vadovė