Akimirkos iš varžybų ,,Šliaužte, bėgte surask mane“

                 Ketvirtadienį, rugsėjo 8 d., mes, turistų būrelio nariai, su vadove Violeta Bakšiene buvome pakviesti į orientacines varžybas, skirtas Trakų 700-ajam gimtadieniui.

Komandas sudarė 4 žmonės, o kiekvienos komandos tikslas buvo naudojantis žemėlapiu surasti 7 punktus, išdėstytus Trakų mieste. Kiekviename punkte laukė personažas, susijęs su Trakų istorija. Suradę juos turėjome pasakyti raktažodį, tik tada  komandos kelionės lape buvo pažymima šypsenėlė. Suradusi visus punktus komanda turėjo kuo greičiau grįžti į startą ir sužinoti savo laiką bei užimtą vietą.

Po varžybų vyko apdovanojimų ceremonija. Vėliau dalyvių laukė pasiplaukiojimas laivais su žinomais žmonėmis. Plaukiodami aplink Trakų pilį turėjome galimybę pabendrauti su Trakų rajono meru Andriumi Šatevičiumi,  su Nerijumi Miginiu, jaunimo politikos ir darbo su jaunimu srities mokymų vadovu, su jauniausiu sklandytuvo pilotu Joriu Vainiumi  ir  su dainininke Gintare Baueryte. Iš šių įdomių asmenybių galėjome išgirsti, kaip jie siekė savo tikslų, kartu pasigrožėti Trakų kraštovaizdžiu. Vėliau norintieji galėjo pasiklausyti nuostabaus koncerto. 

Buvo geras gimtadienis!

                                                             Dominykas Jazdauskas,  turistų būrelio narys

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *