„Pelėdos“ Rūdiškių gimnazijoje

„Jaučiame ir patiriame rajono mokyklų bendradarbiavimo trūkumą, nepažįstame vieni kitų. Norime paskatinti mokyklas bendrauti, suvienyti gimnazijų bendruomenes, paįvairinti mokinių kasdienybę, padėti atrasti draugų, labiau pažinti save ir kitus“, – teigia Rūdiškių gimnazijos seniūnų sueigos nariai. Laimėję projekto finansavimą, jie jau greit startuos su projektu „Pelėdos“.

„Pelėdos“ – naktis mokykloje, neįprasta tuo, jog 5 skirtingų gimnazijų mokiniai laiką leidžia kartu vienoje vietoje. Projektas orientuotas į Trakų rajono jaunimo vienijimą. Tai yra viena naktis, viena istorija ir bendri tikslai.

Jau visai netrukus, kovo 22 dieną, pro Rūdiškių gimnazijos duris įžengs 50 dalyvių iš 5 rajono mokyklų– atstovai iš Lentvario Motiejaus Šimelionio, Trakų Vytauto Didžiojo, Onuškio Donato Malinausko, Aukštadvario bei, žinoma, Rūdiškių gimnazijų. Čia jų lauks trys lektoriai su trimis įtraukiančiais ir informatyviais mokymais, kuriuose dalyviai sužinos daugiau apie savanorystę, karjerą, jaunimo galimybes ir daug kitų aktualių, vertingų dalykų. Mokymams pasibaigus visi galės užsiimti įvairiomis veiklomis – filmų žiūrėjimu, stalo žaidimais, „Just dance“, diskusijomis su bendraminčiais, idėjų generavimu. Veiklos truks bene visą naktį – dalyviai turės marias laiko geriau pažinti vieni kitus ir atrasti naujų draugų.

Šis projektas suteikia galimybę jaunuoliams geriau pažinti ne tik save, bet ir rajono jaunimą, plėsti akiratį. Projekto misija – sustiprinti rajono mokyklų bendradarbiavimą. Norime motyvuoti jaunimą kurti bendras veiklas, aktyviai dalyvauti rajono renginiuose. Tikimės, jog po „Pelėdų“ mokiniai įvairius sunkumus spręs kartu, diskutuos, paįvairins vieni kitų mokyklinius gyvenimus. O ar mūsų lūkesčiai pasiteisins – sužinosime netrukus. Taigi „Pelėdos“ Rūdiškių  gimnazijoje jau greitai!

Vienas atsakymas Į “„Pelėdos“ Rūdiškių gimnazijoje”

  1. Loreta sako:

    Šaunuolės dešimtokės 🙂 🙂

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *