Laisvos darbo vietos

Trakų r. Rūdiškių gimnazija skelbia atranką socialinio pedagogo(-ės) pareigoms užimti (1 etato) nuo 2022 m. sausio mėn.

Pareigybė:

Socialinis pedagogas

Pareigos:

Socialinis pedagogas (ė)

Reikalavimai:

1. Aukštasis universitetinis išsilavinimas, įgyta socialinio pedagogo kvalifikacija;

2. Gebėjimas bendrauti, bendradarbiauti ir konstruktyviai spręsti problemas;

3. Gebėjimas dirbti komandoje;

4. Gebėjimas dirbti su skirtingo amžiaus vaikais, mokinių tėvais (globėjais, rūpintojais);

5. Informacinių technologijų valdymas;

6. Iniciatyvumas, kūrybiškumas, atsakingumas.

Dokumentai, kurie turi būti pateikti:

Kreipiantis pateikti šiuos dokumentus:

1.  Išsilavinimą patvirtinančio dokumento kopiją.

2. Gyvenimo aprašymą (CV).

3. Socialinio pedagogo kvalifikaciją patvirtinančio dokumento kopiją.

4. Pretendentas gali pateikti buvusių darboviečių rekomendacijų kopijas (nuskaitytas/nuskenuotas dokumentas).

Darbo užmokestis 950,0-1316,0 eurų už 1,0 etatą (neatskaičius mokesčių, atlyginimas priklauso nuo darbo stažo ir suteiktos kvalifikacinės kategorijos).

Dokumentus siųsti el. pašto adresu: rudiskiumok@gmail.com su nuoroda „Socialinis pedagogas(-ė)“ iki 2021 m. gruodžio 30 d. Pretendentai, labiausiai atitinkantys atrankos reikalavimus, bus informuojami asmeniškai ir kviečiami pokalbiui.