Pasiekimai

2018-2019 m. m.
Eil.
Nr.
Mokinys, mokinėKlasėKonkurso, olimpiados pavadinimasVietaMokytoja (-as)
1. Babinaitė Viktorija
Brazdžiūtė Urtė
Kazlauskas Adrijus
Keizik Sandra
Kiseliovaitė Adrija
Marcinkevičius Augustinas
Meškutis Arnas
Ragėnas Matas
Šiškevičius Milan
Sobolevska Vesta
Tamkevičius Domas
Zamaraitė Giedrė
4aTrakų r. mokyklų žaidynių 2008 m. g. ir jaun. kvadrato varžybos IIILilija Butkevičienė
2.Miglė Radzevičiūtė
Karolis Verseckas
Evaldas Sobolevskij
Ana Baranovskaja
Konrad Solovej
IIIa
IIIa
IIIa
IIIc
IIIc
Teisinių žinių konkursas ,,Protų mūšis- sidabrinis protas"IDanuta Voronovič
3.Erika Gibneris IIIcLietuvos mokyklų žaidynių rudens kroso varžybosIDžiuljeta Slavinskienė
4.Martynas Krutikovas 8aLietuvos mokyklų žaidynių rudens kroso varžybosIIIAurimas Šarapajevas
5.Modestas Jurgilevičius IaLietuvos mokyklų žaidynių rudens kroso varžybosIIAurimas Šarapajevas
6.Martynas Aliukonis 8aLietuvos mokyklų žaidynių rudens kroso varžybosIAurimas Šarapajevas
7.Augustė Banišauskaitė 7aEdukacinis fizikos konkursas „Olympis 2018“, rudens sesija ISofija Krisenel
8.Sandra Ramanauskaitė 7bEdukacinis fizikos konkursas „Olympis 2018“, rudens sesija IIILeonard Tunevič
9.Augustė Lizunaitė 7bEdukacinis fizikos konkursas „Olympis 2018“, rudens sesija IIILeonard Tunevič
10.Kajus Kasperavičius 7aEdukacinis biologijos konkursas „Olympis 2018“, rudens sesija IIStanislava Jurgelevičienė
11.Nedas Kumparskas 7aEdukacinis biologijos konkursas „Olympis 2018“, rudens sesija IIStanislava Jurgelevičienė
12.Liveta Zalieckaitė 7aEdukacinis biologijos konkursas „Olympis 2018“, rudens sesija IIStanislava Jurgelevičienė
13.Mija Solovjova 8aEdukacinis biologijos konkursas „Olympis 2018“, rudens sesija IIStanislava Jurgelevičienė
14.Martynas Krutikovas8aEdukacinis biologijos konkursas „Olympis 2018“, rudens sesija IIStanislava Jurgelevičienė
15.Gabrielė PetruškevičiūtėIIaEdukacinis biologijos konkursas „Olympis 2018“, rudens sesija IIStanislava Jurgelevičienė
16.Mantas Drulia7aEdukacinis biologijos konkursas „Olympis 2018“, rudens sesija IIIStanislava Jurgelevičienė
17.Augustė Banišauskaitė7aEdukacinis biologijos konkursas „Olympis 2018“, rudens sesija IIIStanislava Jurgelevičienė
18.Rugilė Andrulionytė 7aEdukacinis biologijos konkursas „Olympis 2018“, rudens sesija IIIStanislava Jurgelevičienė
19.Sandra Ramanauskaitė7bEdukacinis biologijos konkursas „Olympis 2018“, rudens sesija IIIStanislava Jurgelevičienė
20.Augustė Lizunaitė7bEdukacinis biologijos konkursas „Olympis 2018“, rudens sesija IIIStanislava Jurgelevičienė
21.Kamila Trombačik 7bEdukacinis biologijos konkursas „Olympis 2018“, rudens sesija IIIStanislava Jurgelevičienė
22.Ieva Arlauskaitė IIaEdukacinis biologijos konkursas „Olympis 2018“, rudens sesija IIIStanislava Jurgelevičienė
23.Nojus Jarašius5aEdukacinis anglų kalbos
konkursas „Olympis 2018“, rudens sesija
ILoreta Kumparskienė
24.Ula Kasperavičiūtė5aEdukacinis anglų kalbos
konkursas „Olympis 2018“, rudens sesija
ILoreta Kumparskienė
25.Augustė Banišauskaitė7aEdukacinis anglų kalbos
konkursas „Olympis 2018“, rudens sesija
ILoreta Kumparskienė
26.Liveta Zalieckaitė7aEdukacinis anglų kalbos
konkursas „Olympis 2018“, rudens sesija
ILoreta Kumparskienė
27.Rugilė Andrulionytė7aEdukacinis anglų kalbos
konkursas „Olympis 2018“, rudens sesija
ILoreta Kumparskienė
28.Kajus Kasperavičius7aEdukacinis anglų kalbos
konkursas „Olympis 2018“, rudens sesija
ILoreta Kumparskienė
29.Ervinas Lenkevičius7aEdukacinis anglų kalbos
konkursas „Olympis 2018“, rudens sesija
ILoreta Kumparskienė
30.Nedas Kumparskas7aEdukacinis anglų kalbos
konkursas „Olympis 2018“, rudens sesija
IILoreta Kumparskienė
31.Modestas Kozlovskis7aEdukacinis anglų kalbos
konkursas „Olympis 2018“, rudens sesija
IILoreta Kumparskienė
32.Mantas Drulia7aEdukacinis anglų kalbos
konkursas „Olympis 2018“, rudens sesija
IILoreta Kumparskienė
33.Ieva ArlauskaitėIIaEdukacinis anglų kalbos
konkursas „Olympis 2018“, rudens sesija
IILoreta Kumparskienė
34.Augustė Lizunaitė7bEdukacinis anglų kalbos
konkursas „Olympis 2018“, rudens sesija
IINina Mickevičienė
35.Martynas Krutikovas8aEdukacinis anglų kalbos
konkursas „Olympis 2018“, rudens sesija
IINina Mickevičienė
36.Mija Solovjova8aEdukacinis anglų kalbos
konkursas „Olympis 2018“, rudens sesija
IIINina Mickevičienė
37.Kajus Kasperavičius7aEdukacinis lietuvių kalbos
konkursas „Olympis 2018“, rudens sesija
ILoreta Masienė
38.Nedas Kumparskas7aEdukacinis lietuvių kalbos
konkursas „Olympis 2018“, rudens sesija
ILoreta Masienė
39.Rugilė Andrulionytė7aEdukacinis lietuvių kalbos
konkursas „Olympis 2018“, rudens sesija
ILoreta Masienė
40.Augustė Banišauskaitė7aEdukacinis lietuvių kalbos
konkursas „Olympis 2018“, rudens sesija
ILoreta Masienė
41.Liveta Zalieckaitė7aEdukacinis lietuvių kalbos
konkursas „Olympis 2018“, rudens sesija
ILoreta Masienė
42.Modestas Kozlovskis7aEdukacinis lietuvių kalbos
konkursas „Olympis 2018“, rudens sesija
IIILoreta Masienė
43.Mantas Drulia7aEdukacinis lietuvių kalbos
konkursas „Olympis 2018“, rudens sesija
IIILoreta Masienė
44.Ieva ArlauskaitėIIaEdukacinis lietuvių kalbos
konkursas „Olympis 2018“, rudens sesija
IILoreta Masienė
45.Gabrielė PetruškevičiūtėIIaEdukacinis lietuvių kalbos
konkursas „Olympis 2018“, rudens sesija
IILoreta Masienė
46.Dominyka SteponkevičiūtėIIaEdukacinis lietuvių kalbos
konkursas „Olympis 2018“, rudens sesija
IILoreta Masienė
47.Sandra Ramanauskaitė7bEdukacinis lietuvių kalbos
konkursas „Olympis
IIVita Patinskienė
48.Augustė Lizunaitė7bEdukacinis lietuvių kalbos
konkursas „Olympis
IIVita Patinskienė
49.Kamila Trombačik7bEdukacinis lietuvių kalbos
konkursas „Olympis
IIIVita Patinskienė
50.Martynas Krutikovas8aEdukacinis lietuvių kalbos
konkursas „Olympis
IIRima Kazlauskienė
51.Mija Solovjova8aEdukacinis lietuvių kalbos
konkursas „Olympis
IIIRima Kazlauskienė
52.Augustė Banišauskaitė7aEdukacinis matematikos konkursas „Olympis 2018“, rudens sesija IIMarija Krutikovienė
53.Ervinas Lenkevičius7aEdukacinis matematikos konkursas „Olympis 2018“, rudens sesija IIIMarija Krutikovienė
54.Nedas Kumparskas7aEdukacinis matematikos konkursas „Olympis 2018“, rudens sesija IIIMarija Krutikovienė
55.Mantas Drulia7aEdukacinis matematikos konkursas „Olympis 2018“, rudens sesija IIIMarija Krutikovienė
56.Mija Solovjova 8aEdukacinis matematikos konkursas „Olympis 2018“, rudens sesija IIIMiroslava Aziulevičienė
57.Martynas Krutikovas8aEdukacinis matematikos konkursas „Olympis 2018“, rudens sesija IIIMiroslava Aziulevičienė
58.Sandra Ramanauskaitė7bEdukacinis matematikos konkursas „Olympis 2018“, rudens sesija IIIAlina Sašenko
59.Augustė Lizunaitė7bEdukacinis matematikos konkursas „Olympis 2018“, rudens sesija IIIAlina Sašenko
60.Nojus Jarašius5aEdukacinis matematikos konkursas „Olympis 2018“, rudens sesija IStanislava Tarailienė
61.Adrianas Šimkus5aEdukacinis matematikos konkursas „Olympis 2018“, rudens sesija IIStanislava Tarailienė
62.Ula Kasperavičiūtė5aEdukacinis matematikos konkursas „Olympis 2018“, rudens sesija IIIStanislava Tarailienė
63.Gintarė Petruškevičiūtė5aEdukacinis matematikos konkursas „Olympis 2018“, rudens sesija IIIStanislava Tarailienė
64.Gabrielė PetruškevičiūtėIIaEdukacinis matematikos konkursas „Olympis 2018“, rudens sesija IStanislava Tarailienė
65.Ieva ArlauskaitėIIaEdukacinis matematikos konkursas „Olympis 2018“, rudens sesija IStanislava Tarailienė
66.Agnė VaitulionytėIIaEdukacinis matematikos konkursas „Olympis 2018“, rudens sesija IIStanislava Tarailienė
67.Dominyka SteponkevičiūtėIIaEdukacinis matematikos konkursas „Olympis 2018“, rudens sesija IIStanislava Tarailienė
68.Liveta Zalieckaitė7aEdukacinis informacinių technologijų konkursas „Olympis 2018“, rudens sesija IIMiroslava Aziulevičienė
69.Augustė Banišauskaitė7aEdukacinis informacinių technologijų konkursas „Olympis 2018“, rudens sesija IIMiroslava Aziulevičienė
70.Ervinas Lenkevičius7aEdukacinis informacinių technologijų konkursas „Olympis 2018“, rudens sesija IIMiroslava Aziulevičienė
71.Nedas Kumparskas7aEdukacinis informacinių technologijų konkursas „Olympis 2018“, rudens sesija IIIMiroslava Aziulevičienė
72.Mantas Drulia7aEdukacinis informacinių technologijų konkursas „Olympis 2018“, rudens sesija IIIMiroslava Aziulevičienė
73.Sandra Ramanauskaitė7bEdukacinis informacinių technologijų konkursas „Olympis 2018“, rudens sesija IIMarija Krutikovienė
74.Augustė Lizunaitė7bEdukacinis informacinių technologijų konkursas „Olympis 2018“, rudens sesija IIMarija Krutikovienė
75.Ula Kasperavičiūtė5aEdukacinis biologijos konkursas „Olympis 2018“, rudens sesija IVioleta Bakšienė
76.Gintarė Petruškevičiūtė5aEdukacinis biologijos konkursas „Olympis 2018“, rudens sesija IIVioleta Bakšienė
77.Sandra Ramanauskaitė7bEdukacinis geografijos konkursas „Olympis 2018“, rudens sesija IIIVilima Klimaikienė
78.Liveta Zalieckaitė7aEdukacinis geografijos konkursas „Olympis 2018“, rudens sesija IIVioleta Bakšienė
79.Mantas Drulia7aEdukacinis geografijos konkursas „Olympis 2018“, rudens sesija IIIVioleta Bakšienė
80.Augustė Banišauskaitė7aEdukacinis geografijos konkursas „Olympis 2018“, rudens sesija IIIVioleta Bakšienė
81.Rugilė Andrulionytė7aEdukacinis geografijos konkursas „Olympis 2018“, rudens sesija IIIVioleta Bakšienė
82.Martynas Aliukonis8aEdukacinis geografijos konkursas „Olympis 2018“, rudens sesija IIVioleta Bakšienė
83.Mija Solovjova 8aEdukacinis geografijos konkursas „Olympis 2018“, rudens sesija IIVioleta Bakšienė
84.Martynas Krutikovas8aEdukacinis geografijos konkursas „Olympis 2018“, rudens sesija IIIVioleta Bakšienė
85.Justyn Keizik8aEdukacinis geografijos konkursas „Olympis 2018“, rudens sesija IIIVioleta Bakšienė
86.Dominyka SteponkevičiūtėIIaEdukacinis geografijos konkursas „Olympis 2018“, rudens sesija IVioleta Bakšienė
87.Nedas Kumparskas7aEdukacinis istorijos konkursas „Olympis 2018“, rudens sesija IVirginijus Teišerskas
88.Rugilė Andrulionytė7aEdukacinis istorijos konkursas „Olympis 2018“, rudens sesija IVirginijus Teišerskas
89.Augustė Banišauskaitė7aEdukacinis istorijos konkursas „Olympis 2018“, rudens sesija IVirginijus Teišerskas
90.Liveta Zalieckaitė7aEdukacinis istorijos konkursas „Olympis 2018“, rudens sesija IVirginijus Teišerskas
91.Mantas Drulia7aEdukacinis istorijos konkursas „Olympis 2018“, rudens sesija IIVirginijus Teišerskas
92.Nojus Jarašius5aEdukacinis istorijos konkursas „Olympis 2018“, rudens sesija IElena Červiak
93.Nedas Laniauskas5aEdukacinis istorijos konkursas „Olympis 2018“, rudens sesija IElena Červiak
94.Augustė Lizunaitė 7bEdukacinis istorijos konkursas „Olympis 2018“, rudens sesija IIElena Červiak
95.Sandra Ramanauskaitė7bEdukacinis istorijos konkursas „Olympis 2018“, rudens sesija IIElena Červiak
96.Kamila Trombačik7bEdukacinis istorijos konkursas „Olympis 2018“, rudens sesija IIElena Červiak
97.Martynas Krutikovas 8aEdukacinis istorijos konkursas „Olympis 2018“, rudens sesija IElena Červiak
98.Martynas Aliukonis8aEdukacinis istorijos konkursas „Olympis 2018“, rudens sesija IIElena Červiak
99.Justyn Keizik8aEdukacinis istorijos konkursas „Olympis 2018“, rudens sesija IIElena Červiak
100.Mija Solovjova 8aEdukacinis istorijos konkursas „Olympis 2018“, rudens sesija IIIElena Červiak
101.Dominyka SteponkevičiūtėIIaEdukacinis istorijos konkursas „Olympis 2018“, rudens sesija IElena Červiak
102.Saulė Paliulytė IIIaRespublikinis anglų kalbos rašinio konkursas „Why should human rights be a central part of my life?“INina Mickevičienė
103.Jonas Orlovskij 7bTrakų rajono 7 klasių mokinių skaitovų anglų kalba konkursas „Poerty Recitation Contest – 2018“INina Mickevičienė
104.Mantas Drulia7aInformatikos ir informatinio mąstymo konkursas „Bebras“IIIMiroslava Aziulevičienė
105.Miglė RadzevičiūtėIIIaInformatikos ir informatinio mąstymo konkursas „Bebras“IMiroslava Aziulevičienė
106.Rytis ŠilingisIIIaInformatikos ir informatinio mąstymo konkursas „Bebras“IIIMarija Krutikovienė
107.Ugnė Martinkėnaitė4aEdukacinis anglų kalbos
konkursas „Olympis 2018“, rudens sesija
ILoreta Kumparskienė
108.Aurelija Pavliukovič 3aProjekto ,,Šimtas gamtos įdomybių” fotografijų ir rašinėlių konkursas ,,Mes – gamtoje”IFilomena Grambienė
109.4aNacionalinis matematikos konkursas ,,Matematikos ekspertas“PadėkaLilija Butkevičienė
110.Ugnė Martinkėnaitė 4aEdukacinis lietuvių kalbos ir literatūros
konkursas „Olympis 2018“, rudens sesija
ILilija Butkevičienė
111.Mėta Matijevskytė4aEdukacinis lietuvių kalbos ir literatūros
konkursas „Olympis 2018“, rudens sesija
ILilija Butkevičienė
112.Sandra Keizik 4aEdukacinis lietuvių kalbos ir literatūros
konkursas „Olympis 2018“, rudens sesija
ILilija Butkevičienė
113.Adrijus Kazlauskas 4aEdukacinis lietuvių kalbos ir literatūros
konkursas „Olympis 2018“, rudens sesija
ILilija Butkevičienė
114.Deimantė Bartaševič 4aEdukacinis lietuvių kalbos ir literatūros
konkursas „Olympis 2018“, rudens sesija
IILilija Butkevičienė
115.Sandra Keizik4aEdukacinis matematikos konkursas „Olympis 2018“, rudens sesija IILilija Butkevičienė
116.Mėta Matijevskytė 4aEdukacinis matematikos konkursas „Olympis 2018“, rudens sesija IILilija Butkevičienė
117.Kornelija Židis 4aEdukacinis matematikos konkursas „Olympis 2018“, rudens sesija IILilija Butkevičienė
118.Ugnė Martinkėnaitė 4aEdukacinis matematikos konkursas „Olympis 2018“, rudens sesija IIILilija Butkevičienė
119.Ugnė Martinkėnaitė 4aEdukacinis informacinių technologijų konkursas „Olympis 2018“, rudens sesija ILilija Butkevičienė
120.Odeta AliukonytėIVaRegioninis meninio skaitymo konkursasIIIVita Patinskienė
121.Agnė VaitulionytėIIaRajoninė technologijų olimpiadaIEdita Vilčevskaja
122.Mija Solovjova8aRajoninė technologijų olimpiadaIEdita Vilčevskaja
123.Agnė VaitulionytėIIaRespublikinė technologijų olimpiadaIIEdita Vilčevskaja
124.Mėta Matijevskytė4aRajoninė matematikos olimpiadaIILilija Butkevičienė
125.Urtė Brazdžiūtė4aRajoninė matematikos olimpiadaIIILilija Butkevičienė
126.Mėta Matijevskytė
Urtė Brazdžiūtė
Sandra Keizik
Kornelija Židis
Vesta Sobolevska
4aRajoninė pradinių klasių lietuvių kalbos viktorinaILilija Butkevičienė
127.Mėta Matijevskytė 4aRajoninis pradinių klasių mokinių diktantas konkursas ,,Aš moku rašyti“IIILilija Butkevičienė
128.Sandra Keizik4aRajoninis pradinių klasių mokinių diktantas konkursas ,,Aš moku rašyti“IIILilija Butkevičienė